Images

1 Km Sıcak Asfalt Fiyatı Ne Kadar?

1 Km Sıcak Asfalt Fiyatı Ne Kadar?

1 km sıcak asfalt fiyatı ne kadar? Her ihale öncesinde araştırması yapılmaktadır. Ancak asfalt fiyatları asfaltın içeriğine ve 1 metrekarede kullanılacak olan asfalt miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle standart ölçülerle bir fiyat çizelgesi oluşturmak mümkün değildir. Genel itibarıyla metrekare usulü olarak hesaplanan sıcak asfalt Ankara asfalt firmaları tarafından 1 kilometresi 240.000 TL gibi bir maliyetle sunulmaktadır. Maliyetlerin içerisinde sıcak asfalt katkıları, uygulama için kullanılan teknikler ve işçilik maliyetleri bulunmaktadır. Sıcak asfalt ön hazırlık çalışmalarını da kapsayacak şekilde ele alınması gerekmektedir. Bu kapsamda değerlendirme yapıldığında asfalt altyapısının oluşturulması ve asfaltın yapılması ile belli bir süre asfaltta oluşabilecek hataları garanti altında onarılması için profesyonel asfalt firmalarından destek alınması gerekmektedir.

Sıcak Asfalt Fiyatları

Sıcak asfalt Ankara asfalt firmaları tarafından önerilen en kaliteli asfalt çeşitlerinden biridir. Türkiye’nin ve hatta dünyanın birçok yerinde kullanılan sıcak asfalt çeşitli işlemlerle hazırlanmaktadır. Sıcak asfaltın içerisinde çakıl taşı, çakıl taş tozu, yapıştırıcı kimyasallar, zift malzemesi, elastik yapısını arttırmak maksadıyla çeşitli katkı maddeleri bulunmaktadır. Malzeme karışımındaki oranlar asfalt kalitesini etkileyen ana unsurlardır. Bu nedenle karışım oranları aynı zamanda fiyatı etkileyen ana unsurlardır. Kaliteli bir asfalt elde etmek için öncelikle kullanılacağı alan ve ortam özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Yine ortam sıcaklığına göre katkı maddelerinin de ayarlanması gerekmektedir. Bu kapsamda bakıldığında sıcak asfalt metrekare fiyatı 180 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar çeşitlenmektedir.

Sıcak Asfalt Atan Yerler Ankara

Dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde birçok firma tarafından sıcak asfalt üretimi yapılmaktadır. Sıcak asfalt Ankara asfalt firmaları tarafından da imal edilmekte ve uygulaması yapılabilmektedir. Firmamız sıcak asfalt atan firmalar arasında uyguladığı yöntemler ve sektördeki deneyimleri bakımından Öncü konumundadır. En uygun fiyatlarla sıcak asfalt satışı ve uygulaması yapan firmamız en uzun garanti süresi ile uzun yıllar kendi atmış olduğu asfaltlarda ki deforme durumlarını tolere etmektedir. Farklı alanlarda farklı katkı malzemeleri ile sıcak asfalt alternatifleri sunan firmamız ücretsiz expertiz hizmeti sunarak yol ve asfalt maliyetlerini kısa süre içerisinde sizlere sunmaktadır. Sizlerde kaliteli sıcak asfalt uygulamalarından faydalanmak için telefon numarası üzerinden firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.