Ana Sayfa

 Ücretsiz keşif için tıklayın  05321729536

Asfalt parça-yama işleri

 Değişik boyutlarda bulunan agreganın ve sıcak bitümün mikserde karıştırılarak kullanıma hazır hale getirildiği, sıcak asfalt betonu elde etmek amacıyla bir araya getirilen mekanik ve elektronik ekipmanların bulunduğu

Renkli ve desenli asfalt uygulaması

Asfalt seriminin ardından ilk kompaksiyonun hemen akabinde mevcut desenlerin zemine uygulanması tekrar kompaksiyon işlemi uygulanıp zeminde  desenin elde edilmesi.

0.63 Mekanik (Plent Mix) işleri

mekanik kod adı 0.63 olup asfalt veye kilit taş parke gibi zeminlerin tabanına dökülüp silindir yardımıyla sıkıştırılıp zeminin sağlamlığını artırmak için uygulanır.

 

Hakkımızda

İşte
Önce güvenlik

yüksek standart

16 Yıllık tecrübe

güvenilir

beklentilerinin üzerinde

Tamamlanan Projelerimiz
0
+

Referanslarımız >

Hizmetlerimiz
0
+

Hizmetlerimiz >
Hakkımızda >

Yıllık Tecrübemiz
0
+

İnsanların Can güvenliği İçin yüksek standartlar

Takip Ettiğimiz Standartlar

  • Toplam kalıntıdaki asfalt dağılımı daha düzgün olduğundan ayarsızlıklar giderilir ve geçirimsizlik tam olarak sağlanır.
  • Artarda serilen asfalt emülsiyonu, mıcır ile iyi bir bağlantı kuracağından, kaplama kalitesine olumlu etki eder.
  • İkinci ve üçüncü katlarda kullanılan agrega boyutu gittikçe küçüleceğinden boşluklar doldurularak daha düzgün bir yüzey oluşur
  • Klasik asfalt uygulamalarına göre daha az maliyetli asfalt çalışmalarıdır.

Ankara Asfalt Yama Firmaları

 Ücretsiz keşif için tıklayın  0532 172 95 36

  Ofis irtibat 0312 999 38 36

Anakara asfalt

Ankara Asfalt

Asfalt ham petrolün doğal çökmesi ya da rafinelerinden damıtılması ile elde edilmekte olan hdirokarbon bileşenli koyu kahve bir renk ile siyah renk arasında değişkenliği olan yarı katı yarı sıvı halde bulunan bir maddedir.  İki tip harman tipi asfalt plenti bulunmaktadır. Bunlar sabir ve mobil olarak adlandırılmaktadır.

Yolların, hava alanlarının kaplanması için ve çatı yalıtımında su geçirmezliği sağlamak için asfalt kullanılmaktadır. Yapışkanlık özelliği bulunan asfalt boya sanayisinde, akü üretiminde, su kanallarının kaplanmasında ve kil tuğla yapıştırma işlemlerinde de tercih edilen bir madde olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birden fazla asfalt tipi mevcuttur. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Sıcak karışım asfalt
  • Slurry seal ve Microsurfacing
  • Taş Mastik
  • Polimer Modifiye
  • Renkli

olarak görülür. Bu asfalt tiplerinin kullanım alanları da birbirinden farklıdır. Aynı zamanda asfaltlar elde edilme şekillerine göre de doğal ve yapay olmak üzere iki ayrı grupta incelenebilir. Doğal asfaltlar doğada genellikle mineral maddeler ile birlikte karışmış bir şekilde bulunmaktadır. Yapay asfaltlar ise ham petrolün damıtılması şeklinde elde edilebilmektedir.

Yapıştırıcı petrol yardımı ile son derece dikkatli bir şekilde karıştırılan asfalt hiç zaman kaybetmeden taşıyıcı kamyonlara yüklenmektedir. Asfalt yapımı için presli bir makina ile yola istenildiği oranda ve şekilde dökülmektedir. Bu işlemin ardından ağır pres makineleri düzeltme ve oturtma işlemlerini yapmaktadır.

Sadece yaya trafiğinin olduğu bölgelerde 5 cm kalınlığında bir asfalt yeterli olurken araçların trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde 6 cm kalınlığında asfalt serilmesi gerekmektedir. Gelberiler ile tesbiyesi yapılmış olan asfalt 120 derece ila -85 derece arasında en az 1.5 tonluk çift bandajlı bir silindir vasıtasıyla yaklaşık olarak %91 ile 95 oranında sıkıştırılmaktadır.

Ankara asfalt dökümü için bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan asfalt için sipariş oluşturmanız mümkündür. Asfalt için profesyonel bir ekip ile çalışmanız hem zamandan hem de maliyet açısından sizin için çok daha iyi olacaktır. Çünkü kalitesiz yapılan bir işin yeniden tekrarlanması gerekebilir. Bu da hem maliyeti arttıracaktır hem de zamanınızı boşa harcamanıza neden olacaktır.

Ankara Asfalt İşleri
Ankara Asfalt firmaları

Ankara Asfalt Firmaları

Ankara asfalt firmaları müşterileri için bir çok hizmet sunmaktadır. Yollar, kaldırımlar, beton zemin gibi asfaltlanmış yerlerin inşası için asfalt firmaları tercih edilmektedir. Aynı zamanda havaalanı pistleri gibi daha büyük çaplı projelerde de Ankara asfalt firmaları hizmet sunmaktadır.

Asfalt firmaları ev sahipleri, işletmeler ve belediye kurumlarının istekleri üzerine yeni zemin oluşturmak, var olanı onarmak ve düzeltmek için hizmet vermektedir. Bir çok asfalt firması konut ya da ticari alanlarda uzman durumundadır. Ancak yapılacak projenin gerekli olan ekipmanlarına bağlı olarak iki alanda da çalışmalar sürdürülebilmektedir.

Konut döşeme için ev sahipleri ile görüşme sağlanmasının ardından yeni projeleri güvence altına almak adına bazı tahminler yapılmaktadır. Yeni bir araç girişi, veranda ya da beton yüzey döşemek, basamak ya da yürüyüş parkuru oluşturmak için Ankara asfalt firmalarından destek alınabilmekedir. Bazı asfalt firmaları hem yeni yüzeyin oluşması hem de dökme taşlar ile dış mekanda taş ürünle kullanarak peyzaj döşemesi de yapmaktadır.

Ticari asfaltlama için ise genellikle bir teklif yapılması halinde fiyatlandırma yapılır ve en düşük teklifi veren firma ile anlaşılmaktadır. Ticari asfaltlamada firma direkt olarak mal sahibi ile değil genel müteahhit ya da inşaat mühendisine rapor vermektedir. Yeni projelerde zemin hazırlanması, otopark ve yürüyüş yolunun yapılması gibi sorumluluklar verilmektedir. Belediye projelerinde ise yeni yol, kaldırım ya da var olan asfaltın yüzeyinde yer alan çukur, çatlak ve buna benzer hasarların onarılması sağlanmaktadır.

Soğuk Asfalt

Asfalt yol yapımında vazgeçilmez olan bir maddedir. Sıcak asfalt yerine soğuk asfalt kullanılması için yapa ve ek çalışmalar yapılıyor olması gerekmektedir. Soğuk asfalt içerisinde bulunan agrega, yama katkısı ve bitüm malzemeleri genel olarak kış aylarında tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise sıcak asfalt uygulamasının kış aylarında gerçekleştirilemiyor olmasıdır. Bu nedenle kış aylarında soğuk asfalt çalışmaları yapılmaktadır.

Ankara asfalt firmaları sizin için sunulan ayrıcalıkları ile her mevsimde doğru bir şekilde hizmet sunmaktadır. Asfalt seçimi, uygulama aşaması ve mükemmel sonuca ulaşmak için internet üzerinden Ankara asfalt firmalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Soğuk Asfalt
pin up casino
gates of olympus demo
gates of olympus demo
kortkeros.ru
icak.kz
rustelegraph.ru
luckyjet.ar
racugra.ru
bible-spbda.info
роскультцентр.рф
1winc.com.br
bsl.community
obrazovaniestr.ru
eu-ua.org
issy3moulins.com
kimryadm.ru
azuresummit.live
newskaz.kz
zavgoradm37.ru
frosfo.ru
iuorao.ru
ungift.org
seguindoviagem.com