Images

Ankara Asfalt Firmaları

Ankara özel asfalt firmaları

Göçmen Asfalt yol olarak uzun yıllardan beri süregelen tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız ile birlikte alışveriş merkezi, site ve yol gibi daha pek çok alanda asfaltlama sağlıyoruz. Ankara özel asfalt firmaları olarak faaliyet gösteren pek çok firma olsa da kalitemiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Asfalt pek çok özelliğe sahip olan bir malzeme olmakla birlikte bu özellikler onu tercih sebebi yapmaktadır. Ülkemizde yol teknolojisinin bu sistem üzerine kurulduğu göz ardı edilmeksizin bu malzemenin avantajlarından bahsetmek gerekiyor.

Ankara sıcak asfalt firmaları

Ankara özel asfalt firmaları öncüsü firmamız tarafından yapılan işlemler nitelikli malzemeler kullanılması sebebi ile güvenlik arz etmektedir. Yol çökmesi gibi durumlar söz konusu olmadan güveni içinde yolculuk yapabilirsiniz.

Asfalt koyu renkli bir malzeme olması sebebi ile yol işaretleri daha belirgin olacaktır. Şerit çizgileri, hız göstergeleri, yaya geçitleri gibi alanlar daha net seçilebilir.
Malzeme toplum ihtiyaçlarına göre kolayca revize edilebilir.
Kalıcı yol inşasında aktif rol oynar.
Şayet kademeli yapım tekniği kullanılıyor ise yatırım alternatiflerine de sahiptir.

Ankara Özel Asfalt Firmaları

Çeşitli alanlar için Ankara özel asfalt firmaları çözümleri bulunmaktadır. Sadece araç trafiğinin aktığı ortamlarda değil, aynı zamanda yaya yolu, bisiklet yolu, tenis kortu, voleybol sahası gibi çeşitli alanlarda da karşımıza çıkar.

Ankara soğuk Asfalt asfalt

Soğuk hava şartlarına karşı diğer malzemeler dağılırken asfalt hava şartlarına uyum sağlar.
Estetik görünümlü olması ile birlikte aynı zamanda mukavemetli bir malzemedir.
Ankara asfalt yama yapılması ve bozulan alanların düzelmesi kolaydır.
Aşırı kullanım sonucu deforme olmaz.

Ankara Sıcak Asfalt Firmaları

Reaktif bir madde değildir. Bakımı ve kullanımı da oldukça kolaydır ve diğer malzemelere göre daha az bakım gerektirir.
Esnek bir malzemedir. Bu sebeple uzun yıllar kullanım için uygundur.
Süpürülmesi ve yıkanması kolay olduğu için hijyen sağlanabilir.
Yolun engebeli olması ve çok ses çıkarması sürücü üzerinde ciddi bir stres oluşturur. Ancak tabiri caizse yağ gibi akan yollar mükemmel bir yolculuk deneyimi sunar.

İyi dizayn edilmiş bir asfaltlama ile toplum ihtiyaçları değişse de kalıcı yapılar inşa edilmiş olur. Maliyete göre elde edilen fayda olduğu için bu gün hem Karayolları, hem yerel yönetimler hem de pek çok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Ankara sıcak asfalt firmaları aramalarınızda firmamızı tercih ederek her yol tipine uygun çözümler elde edebilirsiniz.

Asfalt

Asfaltın temel yapı taşları olan agrega ve bitümden elde edilen sıcak asfalt 140-165 derece sıcaklıkta karıştırılması akabinde sıcak asfalt serimi yapılacak sahaya taşınıp uygulanması işlemini sağlayan firmamız bu işlemlerin sağlamlık ve dayanıklılık açısından daha güvenilir kalıcı yapılar oluşturabilmek için asfaltın üretiminden uygulanmasına kadar her türlü safhasını titizlikle yürütülmesi ve teslim edilmesini taahhüt etmektedir.

Müşterinin güveninin sağlamak işi zamanında ve temiz yapabilmek profesyonellik ve deneyim isteyen bir iştir. Firmamız kurulduğu tarihten bugüne kadar yaptığı işlerin tamamını arkasında durmuştur asfaltta garanti olmamasına rağmen yaptığı işte her işte iki yıl garanti vermektedir. Yaptığımız işler daha sonraki yapacağımız işlerin referansı olduğundan en iyi şekilde ve güven ne yapmamız gerektiğine inanıyoruz Ankara asfaltı ama işinde ilk olduğumuzu söyleyebiliriz asfaltın zemine uygun ve yapılacak olan bölgeye uygun dizaynı, çeşidi yılların tecrübesi ile tespit etmekteyiz.Asfalt seriminden önce uygulanacak zeminin basınç dayanımını kompaksyon işleminden sonra test ederek asfaltın altının da uygun olmasını sağlıyoruz.

Asfaltın altı yani mevcut zemin uygun olmazsa üzerindeki kalınlığı pek de bir şey ifade etmeyeceğini biliyoruz Önceden keşif yapılmış olan sahanın zemini asfalt serim uygulaması için oldukça önem arz etmektedir uygulamada zeminin hazırlanması önceliğimizin en başında gelir zemin hazırlandıktan sonra zemine emülsiyon püskürtülmesi işlemi akabinde asfalt serim uygulamasına geçilir. Ardından kompaksiyon sıkıştırma işlemi uygulanır bu işlemler akabinde gerekli emisyon derzleri verilerek uygun asfalt serimi elde edilir.

SAYGILARIMIZLA

Göçmen asfalt yol