Images

Ankara Asfalt

Ankara Asfalt

Asfalt son dönemlerde zemin kaplaması konusunda ilk akla gelen seçenekler arasında yer almaktadır. Genellikle anayollarda ve caddelerde gördüğümüz asfalt, zemin kaplama malzemesi olarak artık pek çok yerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ankara asfalt çalışmalarımız dahilinde, her türlü zemin kaplama ihtiyaçlarına kaliteli ve güvenli çözümler sunan firmamız, alanında uzman ekibi ile sorunsuz hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı otoparklarda, site içi ulaşım yollarında, basketbol sahalarında ve daha pek çok alanda zemin kaplama türü olarak asfalt kullanılmaktadır.

Ankara Asfalt Çeşitleri

• Sıcak Karışım Asfalt

• Soğuk Asfalt

• Taş Mastik Asfalt

• Polimer Modifiye Asfalt

• Renkli Asfalt

Asfalt Kaplama Alanları Nelerdir?

Kapalı otoparklar

Açık otoparklar

Özel site içi yollar

Tenis kortu ve basketbol sahaları

Şehir içi Şehirlar arası yollar

Fabrika sahaları

Go-kart pistleri

Asfalt yama işleri

Yaşamın pek çok alanında ihtiyaç duyulan asfalt yapımında kaliteli malzeme kullanımı büyük önem taşır. Uzun yıllar kullanılması ve sık sık hasar belirtisi vermemesi için Ankara Asfalt sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet veren firmamız bu konuda sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Asfalt konusunda bakım, onarım gibi her türlü destek sağlanmaktadır.

Tecrübeli ve donanımlı personeli ile çalışmalarına devam eden firmamız, her türlü kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörler için ; asfalt yama, asfalt onarım, asfalt serimi, robotla asfalt yama, renkli desenli asfalt, soğuk asfalt, mazgal ızgara montaj bakım, otopark asfalt çizgi çalışması, kilit taş, ışıklı banket çalışması, trimer asfalt çalışması ve park bahçe koşu yolu çalışmaları konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Asfalt konusunda teknolojiyi yakından takip eden çalışmalarımız ve eğitimlerimiz ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sağlıyoruz. Bu kapsamda renkli asfalt, desenli asfalt gibi uygulamalarımızla Ankara Asfalt firmaları arasında müşteri odaklı ve yenilikçi yapımız ile hizmet sunuyoruz.

Ankara asfalt sektöründe  bir çok başarılı projeye imza atmış olan firmamız; asfalt serimi, asfalt tamiri, asfalt onarımı, asfalt bakımı, asfalt satışı gibi neredeyse asfaltın tüm alanında hizmetler vermektedir. Sizler de Ankara asvalt firmaları arasında en güvenilir firma olan ekibimiz ile çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.