Images

Asfalt Astarı Nedir?

Asfalt astarı nedir? asfalt projeleri ile alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Asfaltın daha kaliteli bir şekilde uygulanabilmesi amacıyla tercih edilen bu seçenek daha önce var olan; bir asfaltın üzerinde yenileme çalışmaları yapılacağı sırada tercih edilmektedir. Astar uygulaması yapılarak hem daha kaliteli sonuç elde edilmekte hem de asfaltın yere yapışması sağlanmakta.

Yol yapım çalışmalarında aşama aşama ilerlemek ve kaliteli çözümler geliştirmek oldukça değerlidir. Göçmen Asfalt Yol olarak bu konuda kaliteden taviz vermiyoruz. Üstelik sunduğumuz bütün hizmetlerde bir standart yakalamayı arzu ediyoruz. Astar uygulaması çerçevesinde bu arzuyu yerine getirirken kaliteden de taviz vermiyoruz.

Asfalt Astarı Nasıl Uygulanır?

Projelerin ilk aşamalarından bir tanesi olan asfalt astarı yerdeki problemlerin ortadan kaldırılması; ve daha başarılı sonuçlar elde edilmesi adına değerlidir. Astarın yere uygulanması ile birlikte daha başarılı bir asfalt zemin uygulaması ön plana çıkar. Özellikle de asfaltın çok bozuk ve düzensiz olduğu alanlarda asfalt astarı uygulaması; çerçevesinde beklentilere uygun çözümlerden söz etmek mümkündür.

Siz de projeniz uygulanırken herhangi bir sorunla karşı karşıya; kalmamak adına kesinlikle asfalt astarı tercih etmelisiniz. Bu sayede sadece kaliteli değil aynı zamanda pürüzsüz bir asfalt uygulaması da gerçekleştirmiş olursunuz. Asfaltın pürüzsüz olması sayesinde sonraki aşamalarda tekraren asfalt astarına ihtiyaç kalmayacaktır.

Asfalt Astarının Fiyatı Ne Kadar?

Asfalt astarı nedir? Asfaltta kullanılan astarının uygulamalarında en çok merak edilen seçeneklerden bir tanesi de fiyatlardır. Zira asfalt kadar yüksek miktarlarda tercih edilen astarın doğru bir şekilde uygulanmaması halinde; ortaya çıkabilecek problemler hayli ciddi boyutlara ulaşmaktadır. Bu nedenle de dikkat etmeniz gereken en önemli husus olan asfalt astarının fiyatını öğrenmelisiniz.

Proje kapsamında kullanılmayacak olan asfalt astarının fiyatı tercih edilen kaliteye ve miktara göre değişkenlik gösterilmektedir. Bu nedenle de proje için asfalt astarı kalemine ne kadar harcanacağını ancak; doğru hesaplamaları yaptıktan sonra bilmeniz mümkündür. Kaliteli bir çözüm ve asfalt astarı sayesinde en ideal seçenekler için; Göçmen Asfalt Yol ile iş birliğine başlayabilirsiniz. Kaliteli bir çözüm için bizimle iletişime geçin!