İstanbul Hazır Asfalt

İstanbul Hazır Asfalt

İstanbul hazır asfalt soğuk asfalt olarak da bilinmektedir ve hasar gören asfalt yüzeylerini onarmak için tasarlanan, önceden karıştırılan ve son derece kullanışlı bir asfalt ürünüdür. Geleneksel sıcak karışımlı asfaltın aksine ısınma ya da özel donanım gerektirmemektedir. Bu İstanbul hazır asfalt karışımı torbalar halinde gelmektedir ve torbadan çıkar çıkmaz kullanılmaya hazırdır.

İstanbul Hazır Asfalt ve Avantajları

Hızlı Onarımlar: İstanbul soğuk asfalt hızlı onarımlara izin vermektedir. Bir çukuru doldurabilmekte ya da hasar gören bir yolu sadece birkaç saat içinde tamir etmektedir. Dolayısıyla bu da zaman ve çaba tasarrufu sağlamaktadır.

Zorlu Hava Koşullarına Karşı Dayanıklılık: İstanbul soğuk asfalt soğuk ve sıcak iklimler için ideal olan geniş bir hava koşuluna dayanan şekilde tasarlanmaktadır. Çatlamamakta ya da bazı diğer onarım yöntemlerinin etkisi kadar hızlı bir şekilde bozulmamaktadır.

Maliyet Etkinlik: Uygun fiyatlı bir çözüm olan İstanbul soğuk asfalt profesyonel kalitede sonuçlar sunmaktadır.

Soğuk Asfalt Nasıl Kullanılır?

Hazırlık: Onarmak istenilen alan temizlenmekle başlanmaktadır. Enkaz, gevşek asfalt ve tüm kir ya da toz kaldırılmalıdır. Alanda kuruluk ve biriken su olmadığından emin olunmalıdır.

Uygulama: İstanbul hazır asfalt doğrudan çukura ya da hasarlı alana dökülmelidir. Malzeme biraz fazla doldurabilmektedir. Çünkü malzeme sıkıştığında çökecektir.

Sıkıştırma: İstanbul soğuk asfalt sağlam bir şekilde sıkıştırmak için el sıkıştırıcı ya da mekanik bir sıkıştırıcı kullanılmalıdır. Onarılan alanın çevresiyle aynı seviyede olduğundan emin olunmalı ve düzgün bir sonuç elde edilmelidir.

Sertleşme: Onarımın en az 24 saat boyunca sertleşmesine izin verilmelidir. Bu süre zarfında soğuk asfalt sertleşip mevcut yüzeye yapışacaktır.

Soğuk asfalt, asfalt yüzeyleri onarmak ve korumak isteyen kişiler ve ev sahipleri için bir kurtarıcıdır. Kullanımı kolay, dayanıklı ve maliyet etkin bir çözüm sunmaktadır. Bu yenilikçi ürünle pahalı hizmetlere gerek kalmadan en iyi şekilde hizmetler verilmektedir. Bu nedenle bir çukur ya da hasarlı bir yol ile karşı karşıya kalındığında hızlı ve sorunsuz bir çözüm için İstanbul hazır asfalt ürünü için İstanbul soğuk asfalt firmaları ile iletişime geçilmelidir.

Bir cevap yazın