Images

Kiralık Asfalt Silindiri

Kiralık asfalt silindiri ile ilgili en detaylı ve profesyonel bilgiye sahip olmak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlere sunan asfalt firmamız ile iletişime geçerek kiralık asfalt silindiri konusunda profesyonel bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Şimdi gelin, asfalt silindirinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını hep birlikte inceleyelim.

Asfalt Silindiri Nedir?

Ayrıca asfaltın birincil kullanımı, incelenen asfaltın% 70’ini oluşturan yolun yapımına girmektedir.  Burada asfalt yapıştırıcı olarak kullanılır ve bağlayıcı, asfalt betonunu geliştirmek için inşaat agrega malzemeleri ile karıştırılmakta. Düz çatıların sızdırmazlığı; çatı keçelerinin üretimi ve bitümlü su yalıtım ürünleri beton dışında asfalttan geliştirilen başlıca ürünlerdir. Viskozitesi soğuk pekmezinkine çok benzeyen doğal olarak oluşan asfalta “ham bitüm” denir. Ancak ham petrol, 525 ° C (977 ° F) sıcaklıkta ısıtıldığı fraksiyonel damıtmaya maruz kaldığında, işlemde üretilen asfalt “rafine bitüm” olarak adlandırılmakta.

Sıcaklıktaki değişiklikle birlikte asfaltın özellikleri de değişmekte. Çünkü asfaltın elde ettiği spesifik aralık, viskozitesi; sıkıştırma işlemi sırasında partiküllere yeterli yağlama sağlayarak sıkıştırma ile sonuçlanır. Sıcaklık düşük olduğunda, agrega parçacıkları hızla hareket edemez; bu nedenle gerekli yoğunluğa ulaşılmaz. Asfalt tesisi; tesisin sabitlenebileceği veya bir tesiste hareketli bir karışım olabileceği asfalt üretiminden sorumludur. Saatte yaklaşık 800 ton olan bir tesiste asfalt üretmek mümkündür. Sıcak asfalt karışımı üretmek için gereken ortalama sıcaklık 150 ila 180 ° C arasındadır. Ancak bu günlerde düşük sıcaklıklarda asfalt karışımı üretmek için yeni teknikler geliştirilmektedir.

Profesyonel Kiralık Asfalt Silindiri

Her şeyden önce profesyonel ve kaliteli bir şekilde kiralık asfalt silindiri hizmetlerinden yarar sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir asfalt silindiri kiralama hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bizi tercih etmek olacaktır. Bizimle iletişime geçerek bu konuda en detaylı ve profesyonel bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmak için hemen harekete geçerek bizi tercih edin.